Hotel Universo Na Regiao Da 44 E Rodoviaria
Το Hotel Universo Na Regiao Da 44 E Rodoviaria Goiânia περιλαμβάνει 7 δωμάτια, ενώ είναι 18 λεπτά με τα πόδια από το Πάρκο Αναψυχής Mutirama. Τα κυριότερα σημεία του aparthotel περιλαμβάνουν Wi-Fi στους κοινόχρηστους χώρους.
Η Πλατεία Tamandare απέχει επίσης περίπου 3 χλμ. από το ξενοδοχείο. Εμπορικό Κέντρο Araguaia Shopping βρίσκεται επίσης σε απόσταση μόνο 5 λεπτών με τα πόδια. Σταθμός λεωφορείων Terminal Rodoviario de Goiania απέχει μόνο 450 μέτρα από αυτό το κατάλυμα.
Το Universo Na Regiao Da 44 E Rodoviaria προσφέρει καθημερινά πρωϊνό σε μπουφέ. Το Amaramassa με ιταλική κουζίνα βρίσκεται σε απόσταση 6 λεπτών με τα πόδια.
- Αεροδρόμια
- Santa Genoveva/Αεροδρόμιο Goiania9 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
Στο δωμάτιο
- Καθιστικό
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo Hotel Universo Na Regiao Da 44 E Rodoviaria;
Θα χρειαστούν 30 λεπτά με τα πόδια από τo Hotel Universo Na Regiao Da 44 E Rodoviaria μέχρι το κέντρο της πόλης. - ✈
Πού βρίσκεται το πλησιέστερο σε τo Hotel Universo Na Regiao Da 44 E Rodoviaria αεροδρόμιο;
Το αεροδρόμιο Santa Genoveva/ Goiania βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από τo Hotel Universo Na Regiao Da 44 E Rodoviaria. - ❓
Στο τo Hotel Universo Na Regiao Da 44 E Rodoviaria το πρωϊνό περιλαμβάνεται στην τιμή;
Ναι, μπουφέ πρωινού περιλαμβάνεται σε μερικά πακέτα. Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με τo Hotel Universo Na Regiao Da 44 E Rodoviaria. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε τo Hotel Universo Na Regiao Da 44 E Rodoviaria;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του τo Hotel Universo Na Regiao Da 44 E Rodoviaria στις 12:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε aparthotel;
Οι τιμές στο aparthotel ξεκινούν από 23$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει aparthotel;
Σε aparthotel μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Δίκλινο δωμάτιο, Κλασικό τρίκλινο δωμάτιο και Σουίτα. - 📧
Έχει Wi-Fi σε τo Hotel Universo Na Regiao Da 44 E Rodoviaria;
Ναι, τo Hotel Universo Na Regiao Da 44 E Rodoviaria έχει Wi-Fi στους κοινόχρηστους χώρους.